Me këtë datë publikohet kënga e re e Ledrit

Me këtë datë publikohet kënga e re e Ledrit

Njëri nga reperët më të suksesshëm, Ledri Vula së shpejti vjen me këngën e re. Superylli njoftoi fansat se kënga mban titullin “Prej inati” dhe do të publikohet më 22 shkurt, transmeton rtv21.tv

Rep-artisti publikoi pak nga kënga e re në Instagram dhe mori komente të shumta për këtë projekt.

 

View this post on Instagram

 

PREJ INATI // 22.02.2020

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

“Piano Rap” mban titullin projekti paraprak, që e publikoi më 1 shkurt./21Media