Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati është në përfundim të projektit të radhës. Artistja sot zbuloi se kënga e saj e radhës titullohet “Aventura”, derisa zbuloi edhe në pjesë të këngës.

Ronela në instagram, ku numëron 623 mijë ndjekës bëri të ditur se kënga do të lansohet së shpejti, shkruan rtv21.tv

“AVENTURA” ???
I’m sooo excited about this project!!!
Mezi po pres ta degjoni! Coming soon!”, shkroi artistja krahas videos.

Kujtojmë që, projektet e fundit të Ronela Hajatit janë “Genjeshtar je” dhe “Pare”./21Media