"Së shpejti..."

“Së shpejti…”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Yllka Kuqi, të dielën do ta publikojë këngën e saj. Kësaj radhe ajo po vjen në bashkëpunim me këngëtarin Ylli Limani.

Artistja minuta më parë publikoi sekuenca nga klipi i ri, transmeton rtv21.tv

“Së shpejti”, shkroi ajo krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

Coming soon… 🕯 @ylllimani @florentboshnjaku

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Projekti i fundit i këngëtares mban titullin “Po Sillna”. Kënga është publikuar më 31 korrik dhe deri tani numëron mbi 100 mijë klikime në Youtube./21Media