Këngëtaret më të dashura të muzikës popullore, Motrat Mustafa kanë gati projektin e ri muzikor, i cili do të publikohet sot gjatë ditës. Kënga mban titullin “Pak unë, pak ti”, dhe vjen me një tekst e klip të veçantë.

Si çdoherë Motrat Mustafa vijnë me një paraqitje tejet elegante.

 

 

View this post on Instagram

 

SË SHPEJTI ▶ MOTRAT MUSTAFA – Pak unë, pak ti 🔥🔥 @motratmustafa_official

A post shared by OnAir Popullore (@onair.popullore) on

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur ato për fansat./21Media