Palestina njofton “prishjen e të gjitha lidhjeve” me Izraelin dhe SHBA-në

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Abbas në një takim urgjent të Ligës Arabe në Kajro

Presidenti palestinez, Mahmoud Abbas njofton “prishjen e të gjitha lidhjeve” me Izraelin dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Abbas dha këtë njoftim gjatë një takimi urgjent të Ligës Arabe në Kajro për të diskutuar planin e Presidentit të SHBA-së, Donald Trump për Lindjen e Mesme./21Media