Pamela Anderson është në lidhje dashurie me rojën e saj të sigurisë Dan Hayhurst, bëjnë të ditur burimet e People.

Aktorja, është në takim me rojën e saj të sigurisë, Dan Hayhurst, shtatë muaj pasi u nda nga ish-burri i saj Jon Peters. Anderson dhe Peters ishin martuar për vetëm 12 ditë para se të ndaheshin, përcjell portali rtv21.tv

Një burim i tregon People se Anderson dhe Hayhurst “kanë qenë së bashku për një kohë”.

“Ajo është shumë e lumtur”, thotë burimi. “Dhe ata kanë qenë së bashku gjatë gjithë pandemisë. Ajo është jashtëzakonisht e lumtur dhe ai e ka ndihmuar atë të rregullojë shtëpinë e saj në Vancouver Island.”

Lidhja e re e Anderson vjen disa muaj pasi ajo njoftoi ndarjen nga Peters, një producent filmi.

Lajmi për ndarjen mbërriti tetë ditë pasi Anderson postoi në Instagram Stories foton e parë me Peters, 74 vjeç, si një çift i martuar. Në fotografi, Anderson po shkëlqente në shkrepjen bardh e zi, duke buzëqeshur pranë Petersit, i cili kishte hije.

Anderson ishte martuar më parë me Tommy Lee, me të cilin ka djemtë Brandon, 23 vjeç dhe Dylan, 22. Të dy ishin të martuar nga 1995 në 1998 dhe kishin një martesë të trazuar, në të cilën Lee kaloi gjashtë muaj në burgun e Los Anxhelos për abuzim në bashkëshortësi.

Aktorja më vonë u martua dhe u divorcua me Kid Rock në 2006. Pastaj ajo u martua dhe u divorcua me producentin Rick Solomon dy herë – në 2007 dhe 2013. Të dy martesat me Solomon u zgjidhën në më pak se një vit.

Ylli i Baywatch ka qenë gjithashtu i lidhur me yllin e futbollit francez Adil Rami./21Media