Artistja po i befason fansat e saj me ndryshimin

Artistja po i befason fansat e saj me ndryshimin

Këngëtarja dhe prezantuesja Big Mama i ka mahnitur të gjithë me ndryshimin në pamjen e saj, pas operacionit që ka bërë në Turqi për zvogëlimin e lukthit.

Big Mama çdo ditë e më tepër po e shfaq ndryshimin e saj në fotografitë që vazhdimisht po i sjellë në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

Në fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram, Big Mama duket shumë bukur me një veshje sportive në qytetin e Prizrenit.

Ndryshimin e artistes po e përshëndesin vazhdimisht fansat e saj./21Media