Një pamje ndryshe e “Sevgit”

Një pamje ndryshe e “Sevgit”

“Sevgi”, është aktore në serialin turk “Më fal”. Ajo në rol është nëne e tre fëmijëve, duket si një e moshuar, me shami në kokë dhe ecë shpesh duke çaluar. Por, në jetën reale ajo është krejtësisht ndryshe!

lkay Kaykun Atalay, në rolin e “Sevgit”, ka një pamje që shumë të tjerë mund t’ia kishin lakmi. 45 vjeçarja ka një trup me përmasa mjaft përfekte e këtë e ka arritur sigurisht duke bërë fitnes, shkruan rtv21.tv.

“Sevgi”, në realitet është larg gruas provincial, siç paraqitet në serialin “Me fal”./21Media

121315beni-affet-sevgi-ilkay-kayku-kac-yasindaCapture