Shumë shpejt pritet që të publikohet projekti muzikor i titulluar “Pate” nga këngëtari Yll Limani dhe reperi Lumi B, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Ylli ka publikuar pamje nga xhirimet e videoklipit, teksa ka shkruar “Më shpejtë se që e mendoni”.

 

View this post on Instagram

 

PATE with @lumib sooner than you think 🧢

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

“Pate” është bashkëpunimi i parë mes Yll Limanit dhe Lumi B./21Media