Adelina Tahiri sonte mbanë festën “Baby Shower”

Adelina Tahiri sonte mbanë festën “Baby Shower”

Këngëtarja Adelina Tahiri është në pritje të fëmijës së saj të parë, i cili do të quhet Jon, shkruan rtv21.tv.

Ajo sonte organizon festën “baby shower”, festë e cila i ka “detyruar” pjesëmarrësit të vishen të gjithë në të bardha.

Pasi që festa ende është duke u mbajtur, rtv21 ka siguruar disa video ku shihet ambienti në të cilën po mbahet organizimi.

Shumë fytyra publike si Ana dhe Arta Kabashi, Fjolla Morina, Blerona Zeqiri e shumë të tjerë janë pjesë e këtij organizimi, të cilët në rrjetet e tyre sociale po ndajnë momente nga ky organizim./21Media