Çifti janë martuar në vitin 2013

Çifti janë martuar në vitin 2013

Këngëtari i njohur,  Alban Mehmeti është shumë i pëlqyer nga publiku për këngët dhe zhanrin të cilin e këndon.

Albani krahas punës së tij gëzon edhe një jetë të lumtur familjare. Këngëtari në vitin 2013  kurorëzoi me martesë dashurinë e tij me Fjollën.

Tani çifti së bashku kanë dy djemë , Lurnin dhe Troin, shkruan rtv21.tv

Bashkëshortja e tij, Fjolla në çdo paraqitje ka, gjithmonë komentohet për bukurinë dhe stilin e saj. Por, se si është dukur ajo në ditën më të rëndësishme të saj, në ditën kur u martua me Albanin mund ta shihni në fotografinë më poshtë.

Si  Fjolla  ashtu edhe Albani, duket se kanë qenë më të hollë, por, nuk është se kanë ndryshuar shumë.

Për dasmën e tyre, çifit në fjalë kishin organizuar një festë madhështore në njërin prej lokaleve në Prishtinë.

Në dasmën e tyre, të ftuar ishin edhe artistë të shumtë të  skenës sonë. /21Media