Çifti organizuan një ceremoni private

Çifti organizuan një ceremoni private

Justin Bieber and Hailey Baldwin dje i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni private në Montage Palmetto Bluffs.

Dashurinë e tyre çifti e kanë kurrorëzuar në një ceremoni me familjarët e tyre si dhe shoqërinë e ngushtë, transmeton rtv21.tv

Në mediat e huaja, po qarkullojnë shumë pamje nga dasma e çiftit. Duket se Justini është kujdesur në maksimum që dasma e tyre të jetë sa më larg syrit mediatik.


Këngëtari dhe modelja u martuan në një gjykatë në New York në shtator të vitit të kaluar. Ndërsa mbrëmë çfiti ripërsëritën betimet në një ceremoni fetare. /21Media