Pamje nga dasma e “Kaderit”

Ceren Yalazoğlu është njëra ndër aktoret më të pëlqyera në Turqi. Ajo u bë e njohur fal serialit  “Më fal”, e cila në rolin e “Kaderit” njihet si vajzë që nuk është e kënaqur me jetën e saj provinciale.

38 vjeçarja në këtë seria nuk i kishte punët mirë me dashurinë, apo më mirë të thuhet që dashurohej në njerëz të gabuar.

Por, në jetën reale aktorja gëzon një jetë të lumtur. Ceren ishte martuar në vitin 2013 me Osman Karakoç.

Çifti për atë ditë kishin organizuar një ceremoni, në të cilën kishin ftuar miqtë dhe familjarët e tyre.

Aktorja në rolet e saj të ndryshme kishte veshur fustanin e nusërisë ku ishte dukur shumë bukur. Por, se si ishte dukur ajo në ditën më të rëndësishme të saj, në ditën kur ishte martuar me Osmanin e shihni në fotografitë më poshtë./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button