Neslihan Atagul dhe Kemal Dogulu u martuan në vitin 2016

Neslihan Atagul dhe Kemal Dogulu u martuan në vitin 2016

Aktorja turke, Neslihan Atagul, u bë e njohur me rolin e saj si “Nihani” te seriali shumë i shikuar “Kara Sevda”. Ajo është njëra ndër protagonistet më të dashura për publikun.

Aktorja e njohur turke ka vite që është e martuar me aktorin Kemal Dogulu. Dashuria e tyre ka nisur në xhirimet e serialit “Fatih Harbiye”, ku të dy kishin rolet kryesore, shkruan rtv21.tv

Në vitin 2016, ata u martuan. Dasma e tyre ishte njëra ndër më të komentuarat në mediat rozë.

Ju sjellim disa pamje nga kjo dasmë madhështore.

Të dy njihen si aktorë të suksesshëm dhe jo vetëm. Jo rrallë i keni parë edhe në reklama të shumta./21Media