Arbëri dhe Blerina po martohen

Arbëri dhe Blerina po martohen

Producenti i mirënjohur shqiptar, Arbër Gjikolli, apo siç njihet si Big Bang dhe e fejuara e tij, Blerina Bokshi, sonte po i japin fund beqarisë. Dasma e tyre po mbahet në Garden Events në Prishtinë, shkruan rtv21.tv

Në këtë dasmë të ftuar janë shumë emra të njohur jo vetëm nga fusha e artit, por edhe nga fushat e tjera.

Kujtojmë se Arbër Gjikolli është një nga producentët më të suksesshëm të muzikës moderne shqiptare./21Media