Vajza e këngëtarit të njohur, Besart Halimit, ka festuar sot ditëlindjen e 3-të, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Besarti ka ndarë me ndjekësit e tij disa fotografi nga festa e ditëlindjes së Kaias.

“Ditëlindja e 3-të e Kaias”, ka shkruar Besarti krahas fotografive.

View this post on Instagram

Ditëlindja e 3-të e Kaias ❤️

A post shared by Besart Halimi (@besarthalimiofficial) on

Besart Halimi dhe Jana Podrimaj kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2016. Martesa e tyre është bekuar me një vajzë, Kaian./21Media