Në familjen e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Edona Llalloshi kishte festë. Vajza e saj, Doa festoi u bë nëntë vjeçe dhe nuk mungoi një festë e veçantë nga prindërit e saj.

Edona ka publikuar disa fotografi ku shiheshin vetëm rrethi i ngushtë familjar. Ata ishin tejet të lumtur, e ëmbla Doa dukej si një princeshë e vogël./21Media

 

View this post on Instagram

 

✨🌷 @doa.nur

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on