Këngëtarja e njohur me famë botërore, Bebe Rexha me 30 gusht ka mbushur 31 vjet.  Ajo ka publikuar imazhe nga festa e ditëlindjes. Çdo gjë ishte e menduar deri në detajin e fundit.

Një ekran i madh pranë pishinës, tavolina e dekoruar për mrekulli. Dhe natyrshit Bebe e cila dukej shkëlqyeshëm me flokë gërshetë dhe një fustan ngjyrë qielli.

“Ditëlindja ime kaloi mirë! Faleminderit të gjithëve  për dashurinë. Ju dua!”, shkroi Rexha poshtë imazheve të publikuara./21Media

 

View this post on Instagram

 

My birthday was nice. Thank you for all the love. Love you 💙🎂🎈

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on