Ditë e veçantë në familjen e Teuta Krasniqit

Ditë e veçantë në familjen e Teuta Krasniqit

Për çiftin e njohur, aktoren Teuta Krasniqi dhe bashkëshortin e saj Adonisin sot ishte një ditë shumë e veçantë, shkruan rtv21.tv

Vajza e tyre Kaia sot ka festuar ditëlindjen e tretë dhe padyshim se ata kanë organizuar një festë të bukur për të.
Disa pamje nga kjo festë në rrjetin social Instagram i ka publikuar Teuta, në të cilat ajo shfaqet e lumtur pranë më të dashurëve të saj.

Me rastin e ditëlindjes së Kaias, gjatë ditës ashtu si Teuta edhe Adonisi kanë uruar të vlefshmen e tyre për ditëlindjen e tretë me fjalët më të mira.

Kujtojmë që Teuta Krasniqi është e martuar me Adonis Morinën, me të cilin ka vajzën e vogël, Kaian, ndërsa, vajzën e madhe, Tarën e ka me këngëtarin, Blero Muharremin./21Media