Blero dhe Afrona po shijojnë pushimet

Blero dhe Afrona po shijojnë pushimet

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, Afrona Dika kanë udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës për muajin e mjaltit.

Çifti ka përzgjedhur të shijojnë bukuritë përrallore të Hawaii-t, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Afrona ka publikuar fotografi dhe video nga pushimi i tyre në Hawaii.

 

View this post on Instagram

 

It‘s some us time❤️

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Ndryshe, dasma e Bleros dhe Afronës në Shëngjin, më 21 shtator, mori vëmendjen të madhe./21Media