Afrona festoi me mikeshat e saj më të mira

Afrona festoi me mikeshat e saj më të mira

Lajmi për dasmën e Bleros në vitin 2018 bëri bujë të madhe sidomos zbulimi i datës e dasmës.

Dasma e çiftit do të mbahet në muajin shtator të këtij viti saktësisht në Shëngjin. Çifti tash veç se kanë filluar përgatitjet.

Afrona dy muaj e gjysë para dasmë bashkë me mikeshat e saj më të mira ka organizuar festën e beqarisë, të cilën ajo ka zgjedhur ta ketë më moderne, duke e festuar në Mykonos në Greqi.

Pamje nga kjo festë përveç Afronës, i kanë publikuar edhe disa prej shoqeve, të cilat ishin të ftuara.


Afrona për organizimin e kësaj feste shihet se është kujdesur deri në çdo detaj. Ngjyra e pembe është ajo që ka dominuar në këtë festë.

Kujtojmë se, në dasmën e çiftit për argëtimin e të pranishmëve do të përkujdesen tre emra të njohur të estradës, Sabri Fejzullahu, Ramadan Krasniqi dhe Shkëlzen Jetishi. /21Media