Afërdita shijon ditët me diell në Miami

Afërdita shijon ditët me diell në Miami

Njëra ndër modelet dhe këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Afërdita Dreshaj, po shijon pushimet në Miami me bashkëshortin e saj,  hokeistin çek, Jakub Kindl.

Në rrjetin social Instagram, Afërdita ka ndarë me ndjekësit fotografi dhe video nga momentet që po kalon atje, shkruan rtv

Ndryshe, Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. “Another1” është kënga e saj e fundit e publikuar në vitin 2016./21Media