Albioni dhe Albertina në pushime

Albioni dhe Albertina në pushime

Djali i Afrim Muçiqit, Albioni bashkë me bashkëshorten e tij, ditëve të fundit janë duke pushuar në vende luksoze.

Pas pushimit në Dubai, çifti tani po pushon në Maldive. Për ndjekësit e tyre në rrjete sociale, ata po publikojnë pamje të mrekullueshme.

Sot, nusja e Albionit, Albertina për rreth 2 mijë ndjekësit  e sajj publikoi pamje të mrekullueshme nga pushimet, shkruan rtv21.tv

Në fotot e publikuara në instagram, reja e Afrim Muçiqit po merr pëlqime dhe komente të ndryshme.

Kujtojmë që Albion Muçiqi dhe Albertina Krajkova janë martuar në muajin korrik, në një ceremoni të bukur./21Media