Rreth orës 16:00 në lagjen “Prroi i Njelmet” sot në Prishtinë ka ndodhur një aksident mes trenit dhe një veture.

Në këtë aksident të lënduar kanë mbetur 4 persona të cilët kanë pësuar trauma dhe shtypje në trup nga perplasja.

Këtë për protalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë rajonale në Prishtinë Flora Ahmeti, e cila ka thënë se me rastin po merret njëiti i trafikut rrugor.

Portali rtv21.tv ka siguruar disa pamje nga ky aksident./21Media