Pamje të reja nga dasma e Gjirës

Javën e kaluar reperja kosovare Gjira Kajtazi është martuar  me partnerin e saj prej vitesh dhe babain e dy fëmijëve të saj.
Pamje nga ceremonia e dasmës Gjira ka publikuar ditën e parë kur kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.
Gjira sot në Instagram ka publikuar edhe disa pamje të reja nga dasma.

Me djalin, vajzën dhe bashkëshortin Gjira po jeton një jetë të lumtur në Gjermani./21Media

Back to top button