Imazhe mjaft interesante

Imazhe mjaft interesante

Sot është pothuajse e pamundur të quditet dikush me aftësitë e mëdha të Photoshop-it. Por, ka disa foto të vërteta që nuk kërkojnë përdorimin e Photoshop të jetë me të vërtetë mbresëlënëse, duke i bërë ato shumë më të jashtëzakonshme!

Ndonjëherë, gjërat më tipike mund të ju bëjnë të mendoni se kjo botë është plot me filtra të ndryshëm, përcjell rtv21.tv

Më poshtë ju sjellim disa shembuj se si fotot mund të ju habisin edhe pa ndonjë mjet redaktimi./21Media

Një lumë i mbushur me petale të qershisë

Po vjen një stuhi

Një luledielli me petale të kuqe

Një model në shpinë të pulës

“Pluhuri e bën këtë krah të duket si i thatë dhe i plasaritur”