Dy emrat e njohur të estradës shqiptare përsëri kanë bashkuar forcat e tyre për projektin e ri muzikor. Bëhet fjalë për Ardian Bujupin dhe Xhensila Myrtezaja, të cilët sot publikuan këngën me titull “Panorama”.

Në videoklipin e këngës, Xhensila merr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj, shkruan rtv21.tv

 

Bashkëpunimi i parë i tyre “Cika cika” u publikua në vitin 2018 dhe deri tani numëron miliona klikime në YouTube./21Media