Lansohet kënga e shumëpritur e Ana dhe Arta Kabashit

Lansohet kënga e shumëpritur e Ana dhe Arta Kabashit

Ana dhe Arta Kabashi kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Papa” dhe është në bashkëpunim me Beraton, përcjell rtv21.tv

“Papa” është publikuar e shoqëruar me videoklip në kanalin zyrtar të “Volt Media” në Youtube.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Berato me Anën, ndërsa për beatin është përkujdesur “Beat Demons”.

Për motrat Kabashi ky është bashkëpunimi i tyre i dytë, pasi që ato më 1 korrik të këtij viti publikuan këngën e ripërpunuar “Tumankuqe”

“Papa” vetëm në orët e para të publikimit ka marrë komentet të shumta pozitive nga fansat, dhe siç duket do të jetë njëra ndër këngët më të dëgjuara të kësaj vere./21Media