Së shpejti proejkti i ri nga Genta dhe Eypio

Së shpejti proejkti i ri nga Genta dhe Eypio

Këngëtarja e njohur, Genta Ismaili së shpejti do të sjellë bashkëpunimin e saj me reperin turk, Eypio.

Reperi turk para publikimit të projektit në një mënyrë i ka përshëndetur  shqiptarët, duke bërë simbolin e shqiponjës.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Genta  përmes një postimi në Insastory, ku Genta afrohet dhe bënë shqiponjën dykrenare bashkë me Eypion.

Eypio gjatë karrierës së tij numëron një numër të madhë të projekteve si solo ashtu edhe bashkëpunime. Reperi që nga viti 2009 në Stamboll ka hapur studion e tij me emrin  A.P.O. Lidhja e Gentës me Turqinë tashmë është më e fortë për arysen se ajo është në lidhje me biznismenin turk, Huseyin Usta. /21Media