Kanë filluar përgatitjet e dasmës

Kanë filluar përgatitjet e dasmës

Modelja, njëkohësisht një ndër femrat më të pasura në botë, Paris Hilton së shpejti do të martohet me të fejuarin e saj Chris Zylka.

Ceremonia ende nuk dihet se ku do të mbahet, por bukuroshja ka zbuluar se po merret me organizimet.

Paris poashtu ka bërë të ditur se në dasmën e saj ka ftuar ish-mikeshën Nicole Richie.

Nicole do të ftohet në ditën e saj të madhe, krahas yllit të madh të muzikës pop Britney Spears.

Paris dhe Nicole ka qenë mikesha të ngushta për vite dhe madje kanë luajtur së bashku edhe në shoun televiziv ‘The Simple Life’./21Media

 

Sapo u fejua këngëtarja shumë e njohur