Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, ditë më parë i dha fund beqarisë edhe zyrtarisht. Këngëtarja është kurorëzuar me Naser Qelin.

“Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time”, kishe shkruar Aida në Instagram, krahas fotografisë ku shihej pranë bashkëshortit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

Aida Doçi nuk e ka ndalur punën dhe së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një video me mbishkrimin “Së shpejti”./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)