Adelina rrëmben vëmendjen me fotot e fundit

Adelina rrëmben vëmendjen me fotot e fundit

Ndonëse ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor, këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, shkruan rtv21.tv

Ajo ka pauzuar nga muzika, për të iu përkushtuar më shumë familjes dhe vogëlushit të saj Jonit, i cili ia dha asaj për herë të parë epitetin nënë.

Këngëtarja pak kohë pas lindjes së djalit arriti t’i kthente format trupore të cilat nuk hezitoi t’i publikonte në rrjetet sociale.

Adelina sot përmes një fotografie në Instagram, ka rrëmbyer vëmendje të madhe, teksa shfaqet duke pozuar para pasqyrës.


 

View this post on Instagram

 

The best who make me to feel strong and sexy @arber_bytyqi_mua @albinadylaa

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Sekretin e humbjes së kilogramëve, Adelina e tregoi gjatë një bisede të drejtpërdrejtë që zhvilloi para disa ditëve me ndjekësit e saj në Instagram.

“Kam pasur 85 kilogramë tani kam 61 kilogramë, duhet t’i humb edhe 3 apo 4 kilogramë të tjerë. Këto kilogram i kam humbur duke e mbylle gojën, duke mos ngrënë”, pati thënë këngëtarja./21Media