Aktorja e njohur Jonida Vokshi në muajin qershor është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj aktori i njohur, Besnik Krapi u bekuan me një vajzë që e pagëzuan me emrin Emi.

Pas linjdes së vajyës, Jonida bëri një ndryshim në stilin e flokëve. Aktorja ndryshoi ngjyrën e flokëve, këtë  e bëri të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram

“Era e ndryshimit”, është mbishkrimi që Jonida e ka lënë poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

— Wind of change —

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

 

Jonida dhe Besi janë martuar në shtator të 2019-ës në një ceremoni përallore, ku të pranishëm ishin shumë artistë dhe fytyra tjera publike./21Media