Videoja u bë virale

Videoja u bë virale

Mbrëmë u zhvillua ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës, që përfundoi me rezultat 5:3. Pas përfundimit të ndeshjes kundër Kombëtares së Kosovës, futbollisti i Anglisë, Raheem Sterling ia dhuroi fansit të tij atletet.

Kjo video u bë virale, transmeton rtv21.tv

Kombëtarja e Kosovës të martën mbrëma pësoi humbje nga kombëtarja e Anglisë me rezultat 5-3. Me fitoren ndaj Kosovës, Anglia mbetet në kreun e tabelës me 12 pikë, ndërsa Kosova zbriti në pozitën e tretë, pas fitores së Republikës së Çekisë ndaj Malit të Zi./21Media