Këngëtarja e njohur, Rita Ora u duk se verën po ja kushton tërësisht vetës dhe të dashurit të saj Romain Gavras, pasi që kaluan pushime të këndshme.

Megjithatë bukuroshja shqiptare këto pushime i paska bërë me shkas, ajo njoftoi se këtë pushim e shfyrtëzoi për të mbledhur bateritë pasi që diçka e madhe po vjen.

“Mezi pres të ju tregoj të gjithëve pse e bëra këtë pushim dhe atë që unë dhe ekipi im kemi qenë duek e për bëtë të gjithë ju.”, ka shkruar Rita ndër tjerash në Instagram.

Aktualisht,  Rita Ora  dhe i dashuri i saj Romain Gavras,  po qëndrojnë në vilën luksoze prej 17.6 mijë euro për një natë në Korfuz./21Media