Këngëtarja publikon fotografi bardh e zi

Këngëtarja publikon fotografi bardh e zi

Teksa Shkurte Fejza ka publikuar një fotografi nga rinia e saj, në anën tjetër këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka publikuar një fotografi për të cilen ka ndjerë nostalgji.

E veçanta e kësaj, fotografie është se këngëtarja ia ka bërë ngjyrat bardhë e zi, kështu duke e kujtuar kohën kur dominonin fotografitë me këto dy ngjyra.

Nostalgji per fotot bardhezi!”, ka shkruar këngëtarja poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Këngëtarja në këtë imazh shfaqet mjaft e lumtur afër bashkëshortit të saj.

 

View this post on Instagram

 

Nostalgji per fotot bardhezi!

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Kujtojmë se, Shyhrete Behluli dhe Learta në muajin maj kanë publikuar projektin e tyre të titulluar “Për ty Nexhmije”. Ky projekt është publikuar në ditëlindjen e bilbilit të muzikës shqipe, Nexhmije Pagarusha./21Media