Aktorja turke nuk do të merret më me...

Aktorja turke nuk do të merret më me…

Aktorja e njohur turke, Bergüzar Korel, në fund të muajit gusht konfirmoi se është në pritje të fëmijës së dytë. Bukuroshja turke tha se gjithçka po shkon mirë.

Për tu fokusuar te jeta e saj dhe te shtatzënia, aktorja mori vendim ta mbyll lokalin e saj “Jo veç kafe”, të cilin e hapi tash e sa vite, transmeton rtv21.tv

Kujtojmë se aktorja e mirënjohur turke qe sa vite është e martuar me aktorin Halit Ergenç dhe kanë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Ali. Ndërsa tash janë në pritje të fëmijës së dytë./21Media