Në mediat rozë kanë qarkulluar lajme për ftohje të raporteve mes vëllezërve Patris e Robert Berisha. Megjithëkëtë, Patrisi i hodhi poshtë të gjitha këto spekulime.

Ai publikoi disa fotografi ku shihen djali i tij, Tiani dhe vajza e Robertit, Renee duke luajtur së bashku.

Duket se ata u argëtuan mjaft shumë me njëri-tjetrin dhe se janë shumë të lumtur./21Media