Tuna, Patrisi dhe Tiani po vazhdojnë pushimet

Tuna, Patrisi dhe Tiani po vazhdojnë pushimet

Muaji maj që nga fillimi na shoqëroj me lajmet për djalin që çifti Tuna dhe Patristi e sollën në jetë. Qysh kur u bë pjesë e kësaj bote, Tiani u bë top lajm i mediave rozë. Çdo postim i prindërve të tij në rrjetet sociale ishte fokus i mediave.

Sot Tuna e cila ka filluar pushimet verore, ka publikuar një fotografi ku shihet se Patrisi po kujdeset për Tianin. Sigurisht që ky gjest e ka bërë të ndihet shumë mirë këngëtaren, ku edhe vet ka shkruar se është shumë me fat./21Media