PDK zyrtarizon dy kandidatura për kryetarë komunash (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Shaqir Totaj në Prizren e Rrahim Tërnava në Fushë Kosovë

Partia Demokratike e Kosovës, ka zyrtarizuar kandidatin e saj për kryetar të Komunës së Prizrenit Shaqir Totajn dhe atë të komunës së Fushë Kosovës, Rrahim Tërnava. Kandidaturat u zyrtarizuan nga ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, i cili nuk kurseu kritikat ndaj kryetarëve aktual të të dyja komunave./21Media