Pejani therë me thikë një burrë

 

Është arrestuar i dyshuari, i cili pas një mosmarrveshje me tashmë të dëmtuarin, ka sulmuar fizikisht dhe ka therë me thikë të njëjtin, duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Viktima ka pranuar ndihmën e parë dhe po vazhdon të trajtohet në QKUK.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Esat Mekuli”, në Pejë, të hënën në mbrëmje.

Thika e përdorur në vendngjarje është sekuestruar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar./21Media

Back to top button