Dy artistët e mirënjohur, Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj më 10 korrik kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të dytë të titulluar “Panorama”.

Kënga e re e Xhensilës dhe Ardianit po pritet mirë në publik.

Deri tani në Youtube kënga “Panorama” ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube.

Ndryshe, kënga “Çika çika” nga Ardiani dhe Xhensila e publikuar në vitin 2018 ka arritur mbi 100 milionë klikime në Youtube./21Media