Pepe është duke bërë të pamundurën që ta bind Ronaldon

Pepe është duke bërë të pamundurën që ta bind Ronaldon

Pepe tashmë ka zyrtarizuar largimin e tij nga Reali dhe bashkimi me skuadrën e Paris Saint-Germain.

Ai ka ftuar dhe bashkëkombësin e tij Cristiano Ronaldon, që të transferohet në Paris.

Siç raporton e përditshmja madrilene Marca, Pepe është duke bërë të pamundurën që ta bind Ronaldon për t’u bashkuar me të në Paris.

Ndryshe, PSG ka ofruar 150 milionë euro për Ronaldon./21Media