Bebe publikon këngën e re

Bebe publikon këngën e re

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha sot feston datëlindjen e 30-të. Në këtë ditë të veçantë për të, Bebe nuk ka harruar të gëzoj adhuruesit e shumtë që ka.

Ajo ka publikuar sot këngën “Not 20 Anymore”. Videoklipi i këngës deri më tani ka arritur të klikohet mbi 300 mijë herë në kanalin YouTube, shkruan rtv21.tv

Padyshim edhe “Not 20 Anymore” do të jetë një hit, pasi Bebe momentalisht është një ndër këngëtaret më të dëgjuara në tregun ndërkombëtar.

Bebe ka prejardhje nga Dibra e Madhe, dhe asnjëherë nuk e harron origjinën e saj shqiptare, për të cilën flet gjithmonë./21Media