Vjen versioni remix i këngës “Lule Lule”

Vjen versioni remix i këngës “Lule Lule”

Hiti “Lule Lule” nga Dafina Zeqiri dhe Lumi B është pritur shumë mirë nga publiku.

Kjo këngë në videoklipin e së cilës shfaqen bukuritë e Kosovës, konkretisht vreshtat e rrushit në Rahovec është publikuar në korrik të vitit të kaluar.

E sot, kur Dafina ka festuar edhe 31 vjetorin e lindjes, ajo ka publikuar si audio në kanalin e saj zyrtar në youtube versionin remix të kësaj kënge, i cili është  punuar nga Cricket./21Media