Ylli shqiptar, Dua Lipa ka thënë se puna me Madonnën dhe Missy Elliot në miksin e këngës “Levitate”, ishte e pabesueshme. Ylli 24-vjeçar i muzikës pop konfirmoi kohët e fundit se ajo arriti të nxirrte hitin e mbretëreshës së popit dhe hitin ‘Get Get Ur Freak On’, për ta paraqitur në një remiks të këngës së saj ‘Levitate’, e cila fillimisht u paraqit në albumin e dytë, ‘Future Nostalgia’.

24-vjeçarja tha se ende nuk mund ta besojë se ndodhi bashkëpunimi i tyre.

“Gjithmonë ka qenë një ëndërr e imja që të punoj me Madonna dhe Missy Elliott, dhe të kemi qenë në gjendje t’i bëjmë në një këngë. Duke e ditur se kënga do të dalë së shpejti, prapë kjo më duket se pabesueshme”, tha ajo në një paraqitje në Ash London LIVE.

Lipa më tej tha se bashkëpunimi me ta ishte një ëndërr që u bë realitet./21Media