Këngëtarja Manjola Nallbani ka mbi 30 vjet karrierë dhe ka realizuar projekte të shumta muzikore, të cilat publiku shqiptarë ende i dëgjon.

Për Manjolën vitet duket se janë vetëm numra, pasi që në fotografinë ‘e fundit të publikuar në Instagram duket si me qenë në të njëzetat.

Në fotografinë e publikuar 51 vjeçarja shfaqet në bikini, teksa pranoi komente të shumta nga ndjekësit e saj

.

Manjola ka vite që është e martuar me gjyqtarin Sokol Tona dhe kanë dy vajza. /21Media