Cristiano Jr publikon fotografi me familjen

Cristiano Jr publikon fotografi me familjen

Instagramit dje ju ka shtuar edhe në personazh i njohur. Bëhet fjalë për djalin e yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo Jr. me lejen e babait ka hapur një llogari në Instagram dhe ka publikuar një selfie për t’u prezantuar me përdoruesit e platformës.

 

View this post on Instagram

 

Hola [email protected]!! Esta es mi nueva cuenta de Instagram espero que os guste 🙂🤗

A post shared by @ minicristianoronaldo2010 on

Më pas ai ka publikuar një fotografi së bashku me vëllain, dy motrat dhe babin në vaksë. Si dhe një fotografi me partneren e babit, Georgina Rodriguez.

Në vetëm një ditë, Cristiano Jr arriti shifrën e 987 mijë ndjekësve, megjithëse ai ende është shumë larg nga 205 milionë ndjekësit që ka babai i tij./21Media