Nuk raportohet për të arrestuar

Nuk raportohet për të arrestuar

Një person është sulmuar fizikisht dje pasdite në rrugën “Ramzi Ademaj” në Prizren.

Shkak i këtij sulmi ishte një mosmarrëveshje rreth një borxhi.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje rreth një borgji është sulmuar fizikisht nga disa persona të dyshuar”, ka konfirmuar policia.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media