Albatriti publikoi këngën e re

Albatriti publikoi këngën e re

Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Albatrit Muqiqi, sapo publikoi projektin e ri. “Për ty” titullohet kënga e artistit, e cila u shoqërua me një videoklip të bukur, të realizuar nga produksioni XL.

Për tekstin u përkujdes Gesko, ndërsa për muzikën Cricket, transmeton rtv21.tv

Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet kjo këngë e tij./21Media